Radyatör Temizleme

Kardelen Doğalgaz Mühendislik, radyatör temizleme işlemi ile yüksek doğalgaz faturalarınızı düşürmenize yardımcı oluyor.

 

Peteklerinizde yıllardır biriken kalıntılar kombinizi zorladığı kadar, peteklerinizin de verimli çalışmasını engellemektedir. Sıcak suyun içerisinde rahatça dolaşamadığı petekler yüzünden suyun ısısı odaya tam olarak ulaşamadan kombinize geri dönmektedir. Bu durumda verim kaybı bazı durumlarda %30 - %40 lara kadar varmaktadır. Peteğinizin iç yüzeyini kaplayan kirler ve kalıntılar peteğinizin büyük bölümünün tam olarak ısınmasını engellemekte, dolayısı ile sizi kombinizi daha fazla yakmaya zorlamaktadır.

 

Hiç bir yeri kırmadan, dökmeden yapacağımız radyatör temizleme( petek yıkama) işlemi sizleri yüksek doğalgaz faturalarından kurtarmaya yardımcı olacaktır. Son sistem makinalar ve kimyasallar kullanarak yapacağımız bu petek yıkama işlemi ile paranız cebinizde kalacak.

Siz de peteklerinizi temizletmek için bizi arayın veya iletişim formu aracılığı ile bize bir mesaj bırakın biz sizi arayalım.